Доценти кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмила Парфентій, Світлана Виганяйло та Володимир Дементов взяли участь у програмі віртуальної мобільності «Найкращі практики ЄС – Україна щодо досягнення цілей сталого розвитку–2024» у межах проєкту модулю Жана Моне «Transparency. Accountability. Responsibility. Governance. Europe. Trust. Sustainability», який фінансується програмою Еразмус+ (101085395— TARGETS — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Запрошеними експертами виступили: Ph.D., доцентка, членкиня академічної консультативної ради Міжнародної асоціації довірених блокчейн-додатків (INATBA), Університет Pablo de Olavide, Dell Technologies, (Севілья, Іспанія) Міхаела Беднарова; MSc, аспірантка кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів Чеського університету природничих наук Олександра Рєзник; викладачі кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету, кандидати економічних наук – доцентка Юлія Серпенінова, старша викладачка Жанна Олексіч, професорка, докторка економічних Інна Макаренко.

У межах програми учасники ознайомилися з основними тенденціями та досвідом країн ЄС щодо формування політики сталого розвитку, європейської стратегії сталого фінансування та зміни парадигми підзвітності компаній у бік стійкості і підзвітності із застосуванням блокчейн технологій.

Сумська філія ХНУВС