Куратори груп першого та другого курсів факультету № 4 ХНУВС, представники кафедри іноземних мов - доцент Олег Гончарук, старші викладачки Тетяна Кальченко, Лариса Сазанова та викладачка Наталія Олендра до 38-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС та відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф провели тематичний захід за темою «Чорнобиль – біль та скорбота України!». Вони обговорили з молоддю найбільшу за всю історію ядерної енергетики катастрофу, її масштаби, важкість наслідків для нашої планети та героїзм ліквідаторів, які врятували мільйони життів громадян ціною власного. Після заходу курсанти разом із своїми кураторками відвідали наукову бібліотеку університету у м. Кам’янець-Подільський та оглянули тематичну виставку «Той квітень не забути нам повік».