Фахівчиня відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС Валентина Лаврусенко пройшла навчання у Весняній школі «Сталий розвиток та соціальні інновації» у Республіці Польща. Школа була організована Університетом імені Адама Міцкевича у с. Палац Дембіна Грифінського повіту Західнопоморського воєводства (Республіка Польща).

У роботі Весняної школи взяли участь представники українських закладів вищої освіти: Національна академія внутрішніх справ, Харківський національний педагогічний університет імені Г. Сковороди, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка, Вінницький національний технічний університет, Уманський державний педагогічний університет імені П.Г. Тичини, Херсонський державний університет, Хмельницький національний університет та ін.

Директор Школи Костянтин Мазур під час презентації Університету імені Адама Міцкевича в Познані та EPICUR Consortium акцентував увагу на міжнародній співпраці між закладами вищої освіти у реалізації різноманітних проєктів. Вони обговорили питання взаємозв'язку сталого розвитку та сучасних проблем, пов'язаних із кліматичними змінами та забрудненням зовнішнього середовища.

Валентина Лаврусенко презентувала Харківський національний університет внутрішніх справ, розповіла учасникам про основні напрями роботи відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи, акцентувала увагу на діяльності Національної поліції, закладів вищої освіти зі спеціальними умовами навчання МВС України в цілому. Розповіла про мужність і героїзм захисників і захисниць, які протидіють агресії російської федерації.