Здобувачі освіти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Дана Ткаченко та Єлизавета Курило взяли онлайн-участь у підсумковому етапі конкурсу, організованому і проведеному кафедрою міжнародної економіки Навчально-наукового інституту економіки і управління Національного університету харчових технологій. Вони виступили з детальним аналізом сучасних тенденцій розвитку освіти – цифровізація та діджиталізація (наукова керівниця – доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Виганяйло). Учасники заходу, серед яких викладачі, школярі та студенти – автори найкращих есе з різних регіонів України, слухали та обговорювали доповіді про освітню дипломатію, освіту під час війни, особливості американської, європейської, азіатської систем освіти, сучасні проблеми та тенденції в освіті тощо.

Сумська філія ХНУВС