Від сьогодні випускники Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ХНУВС, які навчалися за спеціалізацією «Патрульна поліція», кваліфікацією «Поліцейський СРПП», поповнять лави Національної поліції України. Під час навчання слухачі отримали знання, уміння і навички, пов’язані з їхньою професійною діяльністю в умовах воєнного стану.

У заході з нагоди випуску взяли участь: член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Гусаров, директор інституту післядипломної освіти, кандидат юридичних наук, полковник поліції Ігор Назаренко, директор центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітан поліції Олександр Мінченко.

Від імені ректора університету, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка поліцейських привітав директор інституту: «Починається новий етап у вашому житті, який буде наповнений викликами, професійними успіхами та життєвими перемогами. Тепер найвищою оцінкою вашої діяльності стане довіра громадян, їхня безпека та повага. Впевнений, що ви злагоджено працюватимете і захищатимете спокій українців».

Ректор ХНУВС 2012-2015 років Сергій Гусаров побажав випускникам гідно служити українському народу, захищати інтереси держави, бути відданими патріотами своєї країни та разом наближати перемогу.

Застосовуючи отримані знання на практиці, поліцейські продовжать нести службу у своїх підрозділах Головних управлінь Національної поліції в Запорізькій, Кіровоградській та Харківській областях.