Студент 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Білокур взяв участь у Школі з прав людини в умовах війни, що проходила у ресурсному центрі «Освітнього дому прав людини» на Чернігівщині за підтримки Human Rights House Foundation та проєкту ESU.

Учасники Школи розглянули три основні блоки, кожен із яких містив теми, що докладно розкривають їхній зміст: вступ до концепції прав людини; захист прав людини в умовах війни; дії на захист прав людини та суспільних інтересів в умовах війни. Учасники отримали базові компетенції з прав людини, а також навчилися перетворювати ідею, пов'язану із проблематикою порушення прав людини, на проєкт.

Під час заходів Іван Білокур познайомився з активними та вмотивованими молодими людьми, які цікавляться темою прав людини: «Важливо співпрацювати з тими, хто прагне змін у нашій країні, і об'єднувати їх спільною метою – боротьбою за права людини».

Сумська філія ХНУВС