Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Вікторія Филипська взяла участь у низці заходів із підвищення кваліфікації. На конференції «Guided Discovery: Navigating Grammar» для викладачів англійської від Мовного центру «Поліглот» викладачка ознайомилася з методикою «керованого відкриття», що ґрунтується на індуктивному підході до навчання. Спікери вебінару продемонстрували, як на основі даних, наданих викладачем, студенти самостійно формують правила граматики, або викладач пропонує приклади вирішення окремих завдань і допомагає студентам самостійно знайти загальний алгоритм їх розв’язання.

Вебінар «Academic Rankings Landscape: Changes & Trends» провів менеджер по роботі з клієнтами Академії дослідників Elsevier – однієї з найбільших видавничих компаній світу, яка щорічно випускає близько чверті всіх статей, що публікуються в наукових журналах. Учасники вебінару розглянули такі питання: глобальний ландшафт академічних рейтингів, деталі топ-рейтингів і нещодавні зміни, яких зазнали лідери рейтингів: QS та THE World University Rankings, роль Elsevier та останні тенденції в індустрії академічних рейтингів. Під час панельної дискусії «How can we use poetry in the classroom?», проведеної спікерами Британської Ради, викладачка дізналася про практичні способи впровадження поезії на занятті.