Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Дмитро Слинько взяв участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції, яка проводилася факультетом історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Захід пройшов за участі Міжнародної Академії Прикладних Наук у Ломжі (Республіка Польща), Стамбульського університету (Турецька Республіка), Вроцлавського університету (Республіка Польща), Університету Коменського у Братиславі (Словацька Республіка), Collegium Humanum Варшавського Університету Менеджменту (Республіка Польща).

Учасниками науково-практичній конференції стали представники науково-педагогічного складу закладів вищої освіти, здобувачі освіти, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування. Під час конференції науковці обговорили актуальні питання сучасної юридичної науки в Україні.

Дмитро Слинько отримав відповідний сертифікат (6 годин (0,2 кредита ECNS)). Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.