Зустріч до Дня пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, та Дня вишиванки провели кураторки, доцентки кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Кірєєва та Дар'я Коробцова. Вони розповіли про подвиги українців, які зберігали життя євреїв у часи Другої світової війни. Багато харків'ян під час гітлерівської навали та гоніння на євреїв ховали їх у своїх будинках, зберігаючи життя не лише їхньому поколінню, а й нащадкам. Сьогодні Ізраїль шанує їхнє милосердя та називає таких героїв «Праведники народів світу». До свята Дня вишиванки йшлося про цінність оберегу для української культури, красу його повсякденного вжитку. Наприкінці кураторської години обговорили поточні питання проходження практики, захист її матеріалів, вступ до магістратури.