Разом із доценткою кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Катериною Скринніковою студенти обговорили історію виникнення вишиванки, її елементи, які, за словами деяких істориків та археологів, були запозичені з одягу скіфів, що проживали на території сучасної України у VII столітті до нашої ери. За часів Київської Русі також носили вишитий одяг із унікальними елементами орнаменту, властивими саме відповідному регіону. Кожний візерунок має свої мотиви: геометричні фігури, ромби, зиґзаґи кола та вишиті квіти різного кольору. З часом та наявністю техніки вишиванки доповнювалися іншими елементами.

Катерина Скриннікова зазначила, що вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. День вишиванки покликаний об'єднати українців у всьому світі, а мудрість та сила тисячолітньої традиції дає натхнення, зміцнення української ідентичності задля процвітання України.