Чергову зустріч з учнівською молоддю всіх регіонів України щодо особливостей вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб провели представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи, факультетів №№ 1-4 та Кременчуцького льотного коледжу. У заході взяли участь помічник ректора Віктор Слиш, працівники приймальної комісії та секторів організації відбору управлінь кадрового забезпечення ГУНП в областях.

До заходу підключилися майбутні абітурієнти та їхні батьки з понад 80 локацій. Учасники зустрічі отримали інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії та навчання в університеті, дізналися про роботу підготовчого відділення. Про специфіку формування особових справ розповіли керівники секторів організації відбору управлінь кадрового забезпечення.

Помічник ректора Віктор Слиш розповів про роботу Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС у м. Кам’янець-Подільський. Він зазначив, що батьки школярів, які є учасниками бойових дій та отримали інвалідність, мають можливість пройти курс навчання на категорію «В» або підвищити рівень безпечного керування автомобілем в Автошколі.

Майбутні вступники отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання та були запрошені на наступні зустрічі, які проводять працівники університету.

ВЗГ ХНУВС