Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяла участь у науковому юридичному форумі, який був організований до Дня науки Національним авіаційним університетом за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київського університету права Національної академії наук України, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та іншими провідними закладами освіти.

Юлія Загуменна виступила з доповіддю на тему «Аналітичний огляд впливу юридичної науки на процеси реформування законодавства з питань національної безпеки», в якій звернула увагу на те, що стабільність і безпека держави безпосередньо залежать від ефективності правових механізмів, що розробляються на основі глибоких наукових досліджень. У доповіді було відзначено важливу роль молодих вчених у розвитку юридичної науки. Професорка наголосила, що молодь є джерелом інноваційних ідей та підходів, які можуть суттєво вплинути на якість правової системи. Юлія Загуменна закликала молодих дослідників активно долучатися до наукових дискусій, брати участь у таких форумах, що сприятиме їхньому професійному розвитку та зростанню.

Завершився захід плідними дискусіями та обміном думками, що сприяло подальшому розвитку наукової співпраці між учасниками та зміцненню їхніх професійних контактів.