Керівництво факультету № 6 і викладачі кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч в онлайн-форматі з учнями старших класів закладів загальної середньої освіти та фахових коледжів. До заходу долучились старшокласники Звягельського медичного фахового коледжу, Прудянського та Руськолозівського коледжів, харківських ліцеїв №№ 31, 42, 78, 142, 143, 145.

Під час зустрічі декан факультету № 6 Оксана Брусакова розповіла про спеціальності, за якими навчаються студенти, заступник декана Костянтин Свердлін ознайомив із умовами вступної кампанії 2024 року. Завідувач кафедри цивільного права та процесу Юрій Жорнокуй звернув увагу учасників заходу на перспективи здобуття вищої освіти саме на факультеті № 6, доцент Юрій Чалий та професор Володимир Кройтор – про наукову діяльність та переваги навчання на факультеті № 6, доцентки Елла Твердохліб і Тетяна Кириченко представили роботу відділення Юридичної клініки факультету № 6 і зауважили на важливості отримання практичного досвіду під час освітнього процесу для майбутнього працевлаштування.