Практичне заняття з дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» за темою «Застосування превентивного заходу поверхнева перевірка» з курсантами факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ провели працівники ГУНП у Вінницької області – начальник сектору реагування патрульної поліції ВП № 2 Гайсинського РУП, старший лейтенант поліції Вадим Браславський і старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції ВП № 2 Жмеринського РВП, майор поліції Петро Василик. Разом із практичними працівниками поліції бінарне заняття провів старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, капітан поліції Олександр Скляр.

Поліцейські поділилися практичним досвідом затримання правопорушника під час виконання спільних оперативно-розшукових заходів та проведення поверхневої перевірки одягу рукою. Особлива увага приділялася місцям на одязі затриманого, де можуть бути приховані зброя, вибухові предмети, заборонені до обігу речовини, викрадені речі. Курсанти закріпили практичний досвід проведення поверхневої перевірки правопорушника із фіксацією рук ззаду, у положенні стоячи.