Під час ранкового шикування особового складу факультетів № 2 та № 3 ректор університету Валерій Сокуренко привітав курсантів, які стали переможцями та вибороли призові місця у чемпіонаті України з французького боксу САВАТ, що проходив у м. Бровари Київської області. Представники університетської команди продемонстрували такі результати:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Артур Губенко у ваговій категорії 56 кг серед юніорів;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Максим Обідченко у ваговій категорії 65 кг серед юніорів;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 3 Іван Чепурко у ваговій категорії 70 кг серед юніорів;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Лутанюк у ваговій категорії 75 кг серед юніорів;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Риженков у ваговій категорії 75 кг серед дорослих.

Валерій Сокуренко побажав курсантам університету нових перемог у спорті та успіхів у навчанні.