Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС, професор Михайло Щербаковський взяв участь у роботі Міжнародної конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», приуроченої до 100-річчя від дня народження відомого науковця в галузі судової експертизи та криміналістики М. С. Романова.

Конференція зібрала понад 150 учасників із України та різних країн світу, включаючи представників Греції, Грузії, Іспанії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Туреччини та багатьох інших. Учасники обговорили найактуальніші питання судової експертизи та криміналістики, обмінялися досвідом та визначили перспективи подальшого розвитку цієї галузі.