Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмила Парфентій спільно з бухгалтером Комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва Ольгою Ткаченко в режимі відеоконференції провели заняття для студентів 2 курсу спеціальності «Право» на тему «Шахрайство та корисливі зловживання з використанням облікових документів: основні шляхи запобігання та виявлення».

У межах навчальної теми «Використання облікових документів при виявленні та розслідуванні корисливих зловживань в окремих галузях економічної діяльності» студентів ознайомили з можливими способами шахрайства та корисливих зловживань із використанням облікових документів, основними шляхами їх недопущення та виявлення. Здобувачі освіти з цікавістю прослухали інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачці протягом багатьох років роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС