Виробнича практика здобувачів вищої освіти є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Під час проходження практики студенти, які навчаються на 4 курсі факультету № 6 ХНУВС за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування», ознайомилися з організацією і діяльністю бази практики, роботою її структурних підрозділів, документами фінансової звітності, порядком здійснення розрахунково-касових операцій і наданням депозитних, кредитних послуг банківськими установами.

Для захисту матеріалів практики було призначено комісію, до складу якої увійшли представники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6: завідувачка кафедри Ольга Гетманець, професорка Юлія Кириченко та доцентка кафедри Вікторія Фурса.