Професорка кафедри педагогіки та психології, докторка психологічних наук, професорка Наталя Мілорадова взяла участь у робочій зустрічі за результатами апробації матеріалів проєкту посібника «Підготовка поліцейських підрозділів превентивної діяльності, слідства та дізнання, кіберполіцейських із питань забезпечення безпеки дітей у кіберпросторі». Реалізація проєкту здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, Громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» у співпраці із Національною поліцією.

Під час зустрічі обговорювались питання результатів апробації та подальшого використання матеріалів посібника у підготовці працівників поліції різних підрозділів: первинної підготовки; післядипломної освіти; службової підготовки та підготовки у закладах освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.