Координаторка відділення юридичної клініки ХНУВС на факультеті № 6 доцентка кафедри цивільного права та процесу Елла Твердохліб взяла участь у роботі онлайн-заходу Асоціації юридичних клінік України (АЮКУ), присвяченому міжнародній співпраці АЮКУ та можливостям юридичних клінік. Під час заходу були представлені презентації досвіду представників юридичних клінік України, які брали участь у міжнародних змаганнях з консультування клієнтів та були учасниками шведсько-польсько-українського проєкту організацій, які допомагають українцям у Польщі та Швеції. До обговорення також долучилися колежанки із британської Організації юридичних клінік зі Школи права Дербі та Ліверпулю, які висловили ініціативу щодо сталої співпраці між юридичними клініками в Україні та Англії. Учасники заходу обмінювались пропозиціями, враженнями та запланували подальшу співпрацю.