У межах роботи відділення Юридичної клініки у м. Вінниця доцентка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3, кандидатка юридичних наук Анастасія Байбак разом із курсантами провела прийом громадян. Під час спілкування було надано консультацію щодо роз’яснення основних змін у законодавстві, пов’язаних із набранням чинності Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Прийоми громадян консультантами відділення Юридичної клініки ХНУВС проводяться щовівторка та щочетверга з 14.00 до 17.00 год. протягом навчальних семестрів за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна, 72, поверх 3, кім. 313.

В онлайн-форматі можна записатися на прийом та отримати консультацію: м. Харків – email:[email protected]; м. Вінниця – email: [email protected]; м. Суми – email: [email protected]; м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області – email: [email protected].