Актив курсантського самоврядування факультету № 3 спільно з фахівчинею відділу соціально-гуманітарної рдоботи Марією Артюховою напередодні Міжнародного дня захисту дітей провели для вихованців підшефного Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок.

Мотанка – це давній українській символ, сакральний оберіг, який був створений майже 5000 років тому, коли люди почали вирощувати льон. Раніше її робили з домотканого полотна, яке фарбували соком буряка, бузини та інших природніх матеріалів. Власне, це маленький витвір мистецтва, поєднання минулого й сучасного, зв’язок із предками, посередник між старшим і молодим поколінням.

Окрім створення власної мотанки курсанти разом із дітьми робили руханки і співали українські пісні.

#Дружняпідтримка