Завідувачка кафедри соціальних та економічних дисциплін, професорка Ірина Сєвідова з метою удосконалення освітнього процесу прочитала для курсантів факультету № 2, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування», ознайомлювальну лекцію «Автоматизована система обліку та управління господарськими процесами Національної поліції України». Враховуючи виклики сьогодення, професорка зазначила, що кафедра повинна здійснювати підготовку фахівців, здатних розв’язувати складні завдання й проблеми у сфері обліку, аналізу, контролю, аудиту, оподаткування, що характеризуються невизначеністю умов і вимог воєнного стану.

Впровадження та розвиток автоматизованої системи обліку та управління господарськими процесами Національної поліції внесено до основних проєктів розвитку Національної поліції України. Автоматизована системи для центрального органу управління та територіальних органів поліції дозволяє забезпечити єдиний підхід для автоматизації процесів обліку та розподілу фінансових, матеріальних і людських ресурсів АСОУ. Крім того, реалізація проєкту завдяки використанню єдиного сховища для зберігання та оброблення інформації дозволяє забезпечити ефективність в управлінні та оперативності ухвалення рішень із найбільш актуальних питань на центральному рівні Національної поліції, створивши єдину базу господарських операцій обліку та управління персоналом.