Радник компанії Attorneys at Law «Leshchenko, Doroshenko & partners», адвокат Євгеній Ісаєнко спільно з завідувачем кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1, підполковником поліції Василем Корнієнком провели бінарне практичне заняття для курсантів 3 курсу факультету № 1 за темою: «Тактика пред’явлення для впізнання».

Під час заходу здобувачі освіти відпрацювали набуті теоретичні знання з тактики проведення впізнання. Із власного досвіду роботи слідчим і адвокатом Євгеній Ісаєнко навів багато прикладів типових помилок, які допускають слідчі, що потім вміло використовує на свою користь сторона захисту під час оскарження окремих процесуальних дій.

Наприкінці заняття учасники підбили підсумки та окреслили плани на подальшу співпрацю.