Знання та вміння, отримані під час проходження виробничої практики, захищали студенти 4 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації». Захист оцінювала комісія, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники кафедри кібербезпеки та DATA-технологій: завідувач кафедри Юрій Гнусов, доцент Володимир Тулупов і старший викладач Михайло Цуранов. Комісія розглянула матеріали практики, перевірила їх відповідність індивідуальним завданням і правилам оформлення. Під час захисту студенти розповіли про результати своєї роботи, про те, як їм вдалося використати набуті теоретичні відомості під час виконання практичних завдань, про своє враження від проходження практики. Усі представлені матеріали було успішно захищено.