У складний період воєнного лихоліття чи не найбільше уваги потребують діти, батьки яких поклали життя за те, щоб їхні нащадки жили у мирній незалежній Україні. Найменше, що ми можемо зробити для цих діточок, – створити святковий настрій та підтримати віру в диво.

Творчі колективи університету спільно з організацією «Dimond Ukraine» привітали зі святом понад 300 синів і дочок захисників, що боронять нашу землю від ворога, дітей, батьки яких загинули на війні, та дітей з синдромом Дауна Вінницької територіальної громади.

Присутні виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять мужніх, незламних, нескорених військових, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну.

Курсанти та курсантки виступили з національно-патріотичними композиціями, подарувавши дітям гарний настрій та позитивні емоції.

Попри війну, ми повинні дарувати дітям хвилини радості, малеча має пам'ятати яскраве, безпечне та наповнене добром і турботою дитинство.

#Дружняпідтримка