За такою темою відбулась кураторська година, яку провела доцентка кафедри українознавства факультету № 2, кандидатка філологічних наук, доцентка Вікторія Перцева. Вона наголосила, що турбота про ментальне здоров’я так само важлива, як і турбота про фізичний стан людини. Це може врятувати життя, запобігти травмуванню, підвищити мотивацію і продуктивність. Курсанти разом із кураторкою проаналізували чинники, що можуть впливати на ментальне здоров’я людини під час кризових ситуацій, зупинилися на таких поняттях, як «синдром вигорання» та «синдром відкладеного життя», провели цікаве тестування.

Вікторія Перцева розповіла, що у разі потреби, можна скористатися телефонами довіри та екстрених психологічних служб або звернутися за професійними порадами й консультаціями до психологів відділення психологічного забезпечення ХНУВС.