Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Оверчук провела для здобувачів освіти кураторську годину з елементами тренінгу із психічного здоров’я. Кураторка зазначила, що психічне здоров’я – це стан, за якого кожна людина може реалізувати свій власний потенціал і впоратися з життєвими стресами, продуктивно й плідно працювати заради суспільства. Тому проблема захисту ментального здоров’я, що завжди була важливою, сьогодні, після початку повномасштабної війни росії проти України, надзвичайно загострилася.

Курсанти разом із кураторкою пригадали ознаки психічно здорової людини; назвали сім основних складових психічного здоров’я; проаналізували чинники, які руйнують психічне здоров’я; обговорили, куди можна звертатися за психологічною допомогою; склали можливий розпорядок дня для підтримання власного психічного здоров’я.