У межах благодійної акції «Подаруй дитині радість» студенти першого курсу Сумської філії ХНУВС Альбіна Антоненко, Вероніка Мігаль, Юлія Павленко, Катерина Красій, Віталій Кийков, Богдан Бараненко разом із провідною фахівчинею Ганною Мітітєл відвідали Сумський спеціалізований будинок дитини. Волонтерська команда привітала малечу зі святом дитинства, допомогла вихователям із дозвіллям найменших вихованців на свіжому повітрі, поспілкувалася з адміністрацією закладу щодо подальшої співпраці. Від студентського самоврядування здобувачі вищої освіти передали малечі подарунки, солодощі та найкращі побажання миру і щасливого дитинства. Цей візит вкотре запевнив молодь, що навіть невеликі кроки можуть зробити великі зміни у житті дітей, які потребують підтримки та турботи.

#Дружняпідтримка

Сумська філія ХНУВС