Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко пройшла курс «Перша допомога» (Basic Life Support). Навчання проводила волонтерка-рятувальниця Мальтійської Служби Допомоги, сертифікована викладачка BLS Олена Адамчук. Учасники розглянули і відпрацювали на практиці рятівний ланцюг. Тренерка розповіла про надання домедичної допомоги в умовах загрози життю. Слухачі опанували серцево-легеневу реанімацію дорослого та дитини, дії при кровотечах, опіках і переломах, стабілізацію потерпілого до приїзду швидкої, рятувальне інтерв’ю.

На сьогодні вміння надати першу допомогу надзвичайно важливе, адже може зберегти людське життя. Після завершення курсу Наталія Кобилко отримала відповідний сертифікат.