Кураторка, доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Кирєєва провела кураторську годину зі студентами напередодні Всесвітнього дня донора крові, який світ відзначатиме 14 червня.

Ірина Кирєєва нагадала, що у цей день ми висловлюємо подяку людям, які добровільно і безоплатно здають кров, необхідну для порятунку людського життя. Всесвітній день донора крові є дуже актуальним пам'ятним днем для сучасної України, а також нагадуванням про необхідність підтримки поранених. Не вщухають бої на Харківщині, багато поранених героїв, а також харків’ян, які отримали поранення під час зухвалих терористичних обстрілів, потребують донорської крові. Тому маємо сприяти їхньому відновленню всіма доступними засобами.

Також було розглянуло низку важливих питань, серед яких навчальна успішність студентів, складання іспитів, вступ до магістратури тощо.