З першого дня повномасштабного російського вторгнення в Україну представники Харківського національного університету внутрішніх справ поповнюють лави Сил безпеки й оборони України – Національної гвардії, Збройних Сил, штурмових бригад Гвардії наступу МВС. Вони несуть службу на Харківському, Донецькому, Луганському, Херсонському та Запорізькому напрямках. Працівники університету гідно виконують свій громадянський обов'язок і власним прикладом доводять, що у справі захисту Батьківщини немає неподоланих перешкод.

До складу Національної гвардії України приєдналися працівники Харківського національного університету внутрішніх справ: Олександр Брижатий, Андрій Дорошук, Дмитро Жеребкін, Костянтин Кравченко, Олександр Шульгін, Ігор Донець, Олександр Отрізний, Дмитро Пирожик, Сергій Рудчик, Владислав Куліш, Олександр Миколенко, Віктор Байдиченко, Юрій Дереза, Юрій Середа, В’ячеслав Семенов та Юрій Маляренко. Вони переконані, що зараз, як ніколи, для захисту рідної землі нам усім потрібна єдність, рішучість, національна самосвідомість. Зі зброєю в руках вони впевнено відвойовуватимуть територіальну цілісність нашої держави. Кожен із них готовий робити усе необхідне, щоб пришвидшити перемогу України.

Університетська спільнота пишається своїми колегами і закликає всіх брати з них приклад. Разом ми вистоїмо, знищимо ворога, переможемо та відбудуємо рідне Місто-герой Харків й Україну!