В усьому світі День донора крові відзначається 14 червня, який у 2005 році був офіційно оголошений на щорічній 58-й сесії Всесвітньої Асамблеї охорони здоров’я. Цей День надає особливу можливість віддати шану добровільним донорам крові, подякувати за даровану людям кров і привернути увагу всього світу до одного з найважливіших напрямів діяльності загального доступу до безпечної крові.

Колектив Сумської філії університету відзначено подякою Сумського обласного центру служби крові за популяризацію добровільного безоплатного донорства.

Здобувачі освіти традиційно долучаються до здачі крові на потреби Збройних Сил України та цивільних громадян. Молодь бере активну участь у донорських акціях Сумського центру служби крові. Студенти, курсанти та слухачі допомагають військовослужбовцям, підтримують їх і висловлюють свою безмежну вдячність за можливість жити та навчатися.

#Дружняпідтримка

Сумська філія ХНУВС