Запрошуємо до вступу в Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України дітей військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, інших працівників органів сектору безпеки і оборони для продовження навчання у 10-11 класах.

Наша місія – надати якісну освіту дітям, насамперед тим, батьки яких загинули (померли) чи зникли безвісти, стали особами з інвалідністю внаслідок поранення (контузії, травми, каліцтва) під час виконання службових обов’язків, брали та беруть безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації проти України.

Важливо:

– усі документи мають бути подані вчасно та в належному оформленні.

– перелік документів може бути змінений, тому рекомендується перед подачею звернутися до приймальної комісії Ліцею.

Відбір кандидатів на зарахування, оформлення та надсилання особових справ до приймальної комісії Ліцею:

– 16 червня – 16 липня 2024 року.

Повторне направлення особових справ (у разі усунення недоліків):

– до 31 липня 2024 року.

Реєстрація кандидатів на зарахування до Ліцею:

– 05 серпня 2024 року.

Конкурсний відбір:

– 08 – 13 серпня 2024 року.

Зарахування на навчання:

– 14 серпня 2024 року.

Якісна освіта - запорука успішного майбутнього! Приєднуйся до лав майбутніх героїв!

Деталі за посиланням: https://mvs.gov.ua/news/liceyi-mvs

Департамент комунікації МВС України