Керівництвом факультету № 6 організовано чергову онлайн-зустріч із випускниками загальних середніх закладів освіти, військовими та правоохоронцями, які наразі виявили бажання щодо вступу на факультет за кошти фізичних та юридичних осіб. У зустрічі взяли участь: декан факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, завідувачі кафедр, а також заступниця відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова.

Майбутніх здобувачів вищої освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання на факультеті, а також цьогорічними особливостями вступу, зокрема про можливість вступу за «внутрішніми» іспитами. На усі запитання були надані фахові відповіді.

Спеціально запрошена фахівчиня Харківського обласного центру зайнятості Оксана Яковлєва розповіла абітурієнтам про можливість отримання ваучера на навчання.