Першокурсників факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ ознайомили з історією та шляхом бойової слави військових бригад України. Йшлося про створення та формування 1-ої окремої танкової бригади, 16-ої окремої бригади армійської авіації, 30-ої окремої механізованої бригади, 12-ої бригади спеціального призначення «Азов», 13-ої бригади оперативного призначення «Хартія» та 307-го окремого батальйону.

Молоді також розповіли про випускницю Харківського національного університету внутрішніх справ Мар’яну Чечелюк, яка понад два роки перебувала у російському полоні.

Курсанти дізналися про важливу роль кожного з цих підрозділів у захисті держави, надихнулися мужністю та героїзмом наших захисників і захисниць.