За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я кожен третій житель нашої планети хоча б раз в житті потребує донорської крові. Переливання крові часто необхідне жінкам з ускладненими пологами, дітям з тяжкою анемією, людям, що дістали важких травм внаслідок нещасних випадків або природних катастроф, а також усім, кому призначено складні медичні процедури чи хірургічні операції.

Війна в Україні ще більше загострила потребу в донорській крові. Щодня до лікарень прибувають нові поранені військові та цивільні постраждалі від воєнних дій, яким переливання крові є життєво необхідним.

Усвідомлюючи важливість донорства студенти Сумської філії ХНУВС Гліб Курдес і Марк Ніколенко разом із куратором групи Людмилою Парфентій вкотре здали компоненти крові у Сумському обласному центрі служби крові.

Особистим прикладом вони закликають усіх приєднуватись до донації.

Сумська філія ХНУВС

#Дружняпідтримка»