Університетська спільнота має можливість ознайомитися з українським виданням однієї з ключових праць із верховенства права – книги Тома Бінґема «Правовладдя», яку наукова бібліотека ХНУВС отримала безоплатно у межах Програми Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливість для всіх».

Том Бінґем. Правовладдя / за заг. ред. С. Головатого. Київ, 2024. 256 с.

У книзі колишній британський головний лорд-суддя та один із найвідоміших знавців права у світі досліджує, що насправді означає ідея правовладдя. Він робить висновок, що це не безплідна правнича доктрина, а основа справедливого суспільства, гарантія відповідальної влади, вагомий внесок у економічне зростання так саме, як і те, що пропонує найкращі дотепер винайдені засоби забезпечення миру і співпраці. Він стисло розглядає історичні витоки правовладдя і потому висуває вісім вимог, що визначають його сутність у сучасному розумінні в демократіях Заходу. Бінґем також веде мову про тягар, що лягає на правовладдя внаслідок загрози та випадків міжнародного тероризму.

Книги передані також до бібліотек Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з виданням.