Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор факультету № 6 Володимир Шаповал взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Німецька класична філософія та університетська філософія» до 300-річчя від дня народження Іммануїла Канта та 190-річчя від дня смерті Йоганна Баптиста Шада.

Захід проводився за ініціативи Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Харківського національного медичного університету.

Професор Володимир Шаповал виступив із доповіддю «Кант і ідея свободи», яка викликала жваве обговорення.

У конференції взяли участь філософи, науковці, теологи з Києва, Харкова, Львова, Чернівців, а також з Німеччини, Австрії, Швейцарії. Зокрема, серед учасників конференції був відомий німецький філософ, ректор Вищої теологічної школи Аугустана (м. Ноєндеттельсау, Німеччина), професор Христоф Асмут, а також член-кореспондент НАН України, директор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, професор Анатолій Єрмоленко.