Доцентки кафедри соціології та психології факультету № 6 Яна Пономаренко та Олена Шахова успішно пройшли триденний курс «Стабілізація за допомогою соматичної терапії травми» під керівництвом всесвітньо відомого експерта Бабетта Росчайлда. Інтенсивний курс був присвячений вивченню сучасних методів терапії травм, зокрема їх стабілізації через соматичні практики.

На курсі розглянули теорію та інструменти для безпечної травматерапії. Цей блок включав теоретичні засади та практичні інструменти, необхідні для ефективної та безпечної роботи з травмованими пацієнтами. Учасники ознайомилися з новітніми методами, що дозволяють стабілізувати емоційний стан клієнтів, використовуючи техніки соматичної терапії.

За темою «Самотурбота та баланс» особливу увагу було приділено важливості підтримки професійного та особистого балансу серед терапевтів. Було розглянуто різні методи самотурботи, що допомагають фахівцям уникнути професійного вигоряння та зберігати емоційну стійкість.

Учасники вивчали як розвивати та застосовувати самоспівчуття у своїй практиці та повсякденному житті на тему «Самоспівчуття». Цей аспект є надзвичайно важливим для підтримки психічного здоров'я та підвищення ефективності терапевтичної роботи.

Пройдений курс дозволить доценткам Яні Пономаренко та Олені Шаховій впроваджувати нові знання та навички у свою професійну діяльність, сприяючи покращенню якості терапевтичної допомоги, яку вони надають.