Голова студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, членкиня Молодіжної ради при Сумській міській раді Вікторія Ярова взяла участь у воркшопі для представників молодіжних рад та ініціативних груп із серії воркшопів «Молодь 2035» від Ради з молодіжних питань при Президентові України спільно з Міністерством молоді та спорту України.

Під час заходу учасники мали можливість подискутувати щодо викликів, які стоять перед членами молодіжних рад, про сильні та слабкі сторони, можливості та загрози їх діяльності.

Ключова мета воркшопів для молоді – це живий діалог для створення напрацювань, що будуть покладені в основу Стратегії розвитку молодіжної політики України на 2025-2030 роки.

Сумська філія ХНУВС