Для слухачів курсу «Служба освітньої безпеки» проведено бінарне практичне заняття на тему «Нормативно-правові аспекти запобігання і протидії домашньому насильству». Поліцейські розглянули форми домашнього насильства та причини його виникнення, поняття «дитина, яка постраждала», «дитина-кривдник», особливості застосування спеціальних заходів до кривдників уповноваженими підрозділами поліції, взаємодію із суб’єктами, відповідальними за напрям запобігання і протидії домашньому і ґендерно зумовленому насильству. Майбутні офіцери СОБ поділилися власним досвідом практичної роботи та взяли участь у вікторині з історії походження таких явищ як булінг і домашнє насильство. Бінарне заняття провели старший інспектор з особливих доручень відділу організації служби освітньої безпеки ГУНП у Хмельницькій області, капітан поліції Віталій Наглій та доцентка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діана Кіріка.