Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко взяв участь у VI Міжнародній науково-теоретичній конференції «Процес і динаміка наукового шляху» («The process and dynamics of scientific path»), що пройшла у столиці Греції, місті Атени. Це вже п’ята міжнародна конференція, в якій професор бере участь із початку 2024 року. До цього були конференції у Тель-Авіві, Софії, Загребі, Орхусі (Данія). Вчений подав доповідь «Діяльність міліції щодо забезпечення пожежної охорони об’єктів в Україні в кінці 1950-х рр.». Під час роботи конференції, що відбувалася у 14 секціях, було заслухано 25 доповідей. Володимир Греченко отримав відповідний сертифікат.