Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для вступників, які приїхали з усіх куточків України. Керівництво й працівники університету доклали багато зусиль, щоб кампанія проходила чітко, злагоджено, прозоро із дотриманням усіх вимог, відповідно до законодавства України.

Вступники здали документи, отримали необхідну інформацію щодо проходження перевірки рівня фізичної підготовленості, співбесіди тощо. Усі юнаки та дівчата обрали виш і професію поліцейського за власним уподобанням.

Біля університету на своїх синів і доньок із нетерпінням чекають батьки, які стверджують, що, напевне, хвилюються більше, ніж їхні діти, але вибір молоді підтримують.

Вже наступного дня для вступників відбудуться консультації щодо вимог з оцінювання рівня фізичної підготовленості та вмотивованості до обраної професії.