Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції провели ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього», в якому взяли участь понад 6000 учасників та учасниць з усієї України.

За результатами конкурсу фіналістом став науковий співробітник відділення організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності, заступник голови Наукового товариства ХНУВС Симон Сербенюк. Його робота на тему «Шляхи інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір» увійшла до ТОП-25 рейтингу найкращих робіт в Україні (категорія «Викладачі/Молоді науковці»).