Під час шикування особового складу факультету № 1 ХНУВС декан Віталій Романюк відзначив наукову активність курсантів другого курсу Дмитра Мірошника та Діану Рейду, які взяли участь у ХХVІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Trends and Perspectives of the Development of Science and Education in Globalization» (м. Валенсія, Іспанія). Курсанти виступили з тезами на тему «Використання інструментарію OSINT під час розслідування кримінальних правопорушень проти власності в умовах воєнного стану: аналіз інструментів PIPL, Wayback Machine та Cellebrite UFED».

Декан також вручив диплом курсанту Тейюбу Абдулаєву, який став півфіналістом ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього».

На факультеті № 4 заступник декана Юрій Онищенко відзначив активну участь у науковій діяльності університету першокурсників Наталію Колесник і Артема Громовича та вручив їм сертифікати за участь у ХХVІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Trends and Perspectives of the Development of Science and Education in Globalization» (м. Валенсія, Іспанія).