Представниці університету – доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Орлова та фахівчиня відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олександра Рябко пройшли курс «Навчання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами» від міжнародного оператора протимінної діяльності The Halo Trust. Вони успішно склали іспити та набули статусу сертифікованих інструкторів, що надає їм право навчати цивільне населення правилам безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Отримані знання й навички будуть використовуватися в освітньому процесі, профорієнтаційній діяльності, а також у соціальній роботі з представниками громад.