Для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3 фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи Андрієм Прохоровим у межах виховної години куратора було проведено бесіду духовно-морального змісту «Від екології душі до екології простору».

Великі екологічні, соціально-економічні та безпекові виклики, що стоять сьогодні перед людством, потребують не лише урядових рішень чи дій окремих екоактивістів, вони є справою кожного. Відтак точкою відліку відвертання сучасних екологічних та інших загроз є кожна людина нашої планети, її розвинена свідомість. Які ж джерела мають формувати наш світогляд і надавати ціннісні орієнтири для того, щоб серед людей, спільнот і держав панували мир і взаєморозуміння?

Світовий цивілізаційний процес засвідчив необхідність опанування біологічного соціальним. Історія свідчить, що загальнолюдські моральні норми й цінності мають своїми джерелами різні релігійні вчення. Але чи може бути основою формування людини майбутнього гуманістичний антропоцентризм? Чи не дискредитував себе оптимізм просвітницької доби щодо можливостей розуму і науки, відірваних від духовних коренів людства?

Молоді правоохоронці мають розуміти, що лише свідомий підхід до формування свого внутрішнього душевного простору, інформаційного і соціального середовища може допомогти людині, суспільству та міжнародному співтовариству стати на шлях екологічного і сталого розвитку.

ВЗГ ХНУВС