Під час спортивних зборів футбольна команда Ізюмської дитячої юнацько-спортивної школи відвідала Харківський національний університет внутрішніх справ. З юними футболістами зустрівся ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Спортсмени на чолі із тренером Іваном Ізгородіним передали землякам із Харківщини Державний Прапор, Прапор Ізюмщини, пам’ятні сувеніри. Ректор від імені колективу університету подякував за увагу та подарунки, побажав успішно пройти тренування, цікаво й з користю провести вільний час, познайомитися з Вінниччиною та отримати багато позитивних емоцій. Валерій Васильович також закликав юнаків удосконалювати спортивну майстерність, щоб побудувати успішну кар’єру та у майбутньому прославляти нашу Україну на змаганнях європейського та світового рівнів. У зустрічі також взяли участь перший проректор Віктор Василенко, директор інституту післядипломної освіти Ігор Назаренко, декан факультету № 3 Геннадій Звірянський.