Відеолекторій «Здоровий спосіб життя – недопущення вживання алкогольних, тютюнових та наркотичних речовин» відбувся онлайн та офлайн на усіх локаціях університету. Першокурсники, які проходять табірний збір, зустрілися з фахівцями Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Фахівчині центру Аліса Зеленюк і Світлана Савич розповіли курсантам про виникнення та поширення різних залежностей, їх фізіологічні та психологічні аспекти, що руйнують здоров'я. Вони обговорили поняття «здоровий спосіб життя» та його правила: правильне та збалансоване харчування, фізична активність, чіткий розпорядок дня, дотримання особистої гігієни та позитивний настрій.

Захід був організований працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи університету.

ВК ХНУВС